2021-08-13     kontakt: gim_maniowy@poczta.onet.pl, admin: M.Kunstman

Powitanie wiosny!

Przegląd woklany "Prosto z pola na idola".

 Tradycyjnie powitaliśmy wiosnę na śpiewająco! Podczas XI edycji konkursu "Prosto z pola na idola" wystąpiło siedmiu uczestników - grup, solistów, duetów. Jury miało ciężkie zadanie, bo wszyscy zaprezentowali się znakomicie, do występów dodając wesołą choreografię lub przebrania.

Komisja w składzie Pani Dyrektor - J.Wolska, p.Iwonka Regiec, p.Bożenka Urbaniak, przedstawiciej SU - Jakub Klag wytypowała:

- nagrodę główną - duet Ola Chryc i Daria Pawlikowska z chórkiem kl.VIIb,

- wyróżnienia - Justyna Jandura z kl.IIIC gimn  i Ania Jankowska z Gosią Kubicz oraz klasą IIIB gimn.

Doskonale zaprezentowali się również: Kazik Sas z kl.VIII z dziewczętami z kl.VIIa, Andrzej Gorlicki  kl.VIII z towarzyszącą mu Justyną Jandurą, Klaudia Maniowszczak, Daria Wach, Ewa Knapczyk i Wiktoria Łukaszczyk z kl.VIIa z towarzyszeniem klasy oraz Inez Dziurdzik, Ada Lenart, Kasia Sas wraz chórkiem i  "Januszami" ;-) 

W konkursie na najbardziej barwny strój wygrała bezapelacyjnie p.Dorota Plewa. Przy okazji wszyscy dowiedzieli się dlaczego założyła akurat tego dnia dwie rózne skarpety.

W finale imprezy spontanicznie wystąpiła nasza dotychczasowa, coroczna gwiazda - p.Bożenka Urbaniak. Wspaniale wkomponowując się w duet Oli i Darii, tworząc barwne i śpiewające trio porwała do śpiewu cała salę.

Bardzo dziękuję prowadzącym - Darii i Klaudii z kl. VIIa oraz chłopcom obsługującym sprzet i niezastąpionemu panu konserwatorowi! Do zobaczenia i usłyszenia za rok!

Małgorzata Kunstman

Ilość zaglądnięć :