Przeglad twórczosci artystycznej
w jezyku niemieckim
         Dnia 1 marca 2005 roku odbył się pierwszy przegląd twórczości artystycznej w języku niemieckim. Brało w nim udział siedem zespołów. Występy oceniało jury w następującym składzie: pan dyrektor Mikołaj Urbaniak grę aktorską, pani Ewa Wetula wrażenia ogólne, pani Danuta Lichoń oceniała poprawność językową.


Rywalizacja była zacięta. I miejsce zajął ,,Hrabia Dracula". Największe owacje od publiczności zabrała grupa z klasy IIa, w przedstawieniu pt.: ,,Grunt to rodzinka", która zajęła drugie miejsce. Wiele wrażeń wniósł spektakl ,,Napad" w wykonaniu klasy IIb, zdobywcy trzeciego miejsca.


Wybrano także osoby wyróżniające się grą aktorską. Byli to: Szymon Chowaniec, Kamil Plewa, Wojtek Bodziuch, Piotr Bukowski, Ryszard Kurpiel, Justyna Wiącek, Alicja Duda i Dawid Bańka. Trzy zaspoły zaprezentują swoje przedstawienia przed całą szkoła. Ponadto mają szansę występu w Krakowie na konkursie ,,Bliżej świata".


Widownia bała zadowolona z przedstawionych jej skeczów. Program prowadzili Iza Gorlicka i Dawid Pierwoła. Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu imprezy, szczególnie pani Bożenie Urbaniak, dziewczynom z klasy IIa oraz chłopakom z IIc i IId.


Zapraszamy za rok !!!